درحال بارگذاری ...دپارتمان

مامايي


مامایی یا قابلگی از «علوم پزشکی و بهداشت» است و به بارداری و زایمان می‌پردازد.

هدف از علم مامایی سلامت مادر و نوزاد است. در گذشته نه چندان دور اطلاعات دربارهٔ سلامت جنین منحصر به شنیدن صدای قلب جنین و رشد ظاهری رحم بود.


بیشتر بدانید

جراحيهاي زنان


آیا تاکنون یک متخصص بیماری‌های زنان به شما توصیه کرده است تا یکی از عمل‌های جراحی را برای ارزیابی بیشتر بیماری خود انجام دهید؟ هر ساله میلیون‌ها نفر مانند شما باید بر تردید خود غلبه کرده و طبق توصیه پزشک متخصص یکی از عمل‌های تشخیصی و یا جراحی زنان را انجام دهند.


بیشتر بدانید
جراحی زنان

درمان دارويي انواع بيماريهاي زنان


درمان دارويي انواع بيماريهاي زنان مساله ای است که تمام زنان با این مساله روبرو هستند و باید به این امر پرداخته شود که با مسائل بیماری زنان با داروهای مناسب توسط پزشک مطرح و متخصص برطرف شود شما در سایت دکتر زنان زیر نظر ( دکتر مژگان کریمی ) به دانش خود در رابطه با این مساله می پردازید و میتوانید با جلسه حظوری بیماری های خود را کاملا درمان کنید .


بیشتر بدانید

طب پيشگيري و چكاپ معمول


طب پيشگيري و چكاپ معمول یکی از بهترین شیوه ها برای پیشگری است همیشه هم از قدیم بوده و بزگان ما گفته لند که پیشگیری بهتر از درمان است ما هم به این نصیحت گوش فرا داده ایم و مواردی که با یک چکاپ ساده و معمولی قابل شناسایی است را در دوره های مناسب برای شما انجام میدهیم تا مشکلات و بیماری های جدی را از بین ببریم این اتفاق فقط با همراهی شما انجام میپزید مه پیشگیری رو با چکاپ معمول در مورد بیماری های زنانه خودتان داشته باشید تا همیشه در سلامت کامل باشید .


بیشتر بدانید
logo-white-footer

دكتر مژگان كريمي جراح و متخصص زنان و زايمان و نازايي داراي بورد تخصصي از دانشگاه تهران با نمره عالي در حال حاضر با كوله باري از تجربيات حرفه اي در حال انجام خدمات به هموطنان عزيزم ميباشم و خدارا شاكرم.

آدرس مطب :
تهران - پاسداران - بوستان نهم - روبروی پلی کلینیک لبافی نژاد - پلاک 135

شماره تماس :
02122776295
09102410144

آدرس بیمارستان نیکان :
تهران - اقدسیه - ابتدای بلوار ارتش - ورودی اراج - خیابان 22 بهمن - بیمارستان نیکان
روزهای کاری
دوشنبه ها ساعت 16 تا 14
چهارشنبه ها ساعت 12 تا 14

شماره تماس :
29129

همچنین برای ویزیت در درمانگاه بیمارستان رسالت صبح های شنبه یک شنبه سه شنبه و چهارشنبه از ساعت 10 تا 12 میتوانید مراجعه کنید .

کلیه حقوق این قالب برای دکتر زنان محفوظ می باشد.